Elkaar helpen om het leven mooier te maken
Een theemuts maar dan anders...
Een rijk en blij gevoel!
Als ik besluit iets NIET te kopen, wat ik eerst nog overwoog wel te doen, heb ik het gevoel dat ik geld verdien.
Dingen NIET kopen geeft me dan een rijk en blij gevoel. Ik zorg dat ik altijd genoeg geld in mijn portemonnee heb, zodat ik iets kan aanschaffen maar het vervolgens dan meestal niet doe.
Tegelijk kan ik me heel rijk en blij voelen als ik WEL iets koop, nadat ik besloten heb dat ik het heel graag wil hebben. En dan niet in een opwelling, maar na uitgebreid rond te hebben gekeken om tot de beste keus te komen.
Maar wat ik ook fijn vind is de situatie dat ik graag iets wil hebben, al een keus heb gemaakt en dat vervolgens dan cadeau krijg van iemand die het over heeft of het niet meer gebruikt. Dan voel ik me een echte bofferd!
Maar wat het allerleukste is en me een rijk en blij gevoel geeft is als ik iets graag wil aanschaffen en dat al blijk te hebben. Maar dat niet meer wist. Of dat je bankbiljetten vindt op een plek waar je het had gestopt en vervolgens vergat. Zoals in dit blogje: link
De roze, de rode en de witte!
Het lijkt wel herfst
Vanmorgen toen ik om kwart over zeven naar de sportschool ging was het nog een beetje schemerig. Het duurt nog maar even voor ik er in het donker naar toe ga. Ik zag in het voorbijgaan dat onze zomerbloeiers op het balkon op hun laatste benen lopen.
Gisteren hebben we het eerst half jaar afgesloten van de Leefstijlcursus, GLI of zoals we onszelf noemen: de dikke vrienden club. Ik ben 6,8 kilo afgevallen in een half jaar. Ik ben tevreden.
Ik heb net mijn winterkleren tevoorschijn gehaald en mijn zomerkleding weer opgeborgen. We hebben ons zomerdekbed verwisseld voor ons voor- en najaarsdeel.
En ik ben maar weer gaan breien, mijn zoveelste sjaal, deze keer voor mijn vriendin Loes. Het lijkt al wel herfst! Heerlijk!
Mooie man van het witte doek!
Robert Redford is overleden. Hij werd 89 jaar.
Ik was dol op hem. Kijk nou!
Samen met Rutger Hauer en Barry Atsma was hij mijn top drie van knappe, mooie mannen van het witte doek.
Prachtig in The Sting en natuurlijk in Out of Africa.
En een man die deugde. Hier staat hij samen op de foto met een andere man die ik zeer bewonder.
Dag Robert...
Samen werken aan oplossingen voor onze toekomst
Een Haags project tegen armoede en voedselverspilling
Als we nu eens een duo-toilet-pot ontwerpen?
WAAROM???
'Elk lied lijkt op Stairway to heaven'
Een veranda met uitzicht op het meer
Ik houd zo van lezen en van onze leeclub!
En het is ook nog eens heel goed uitgevoerd!
Anna DevÃs & Daniel Rueda,
Rechtvaardigheid en Menseljkheid
Om de week een beetje goed te beginnen.
In de teil!
La venue de l'avenir
Niet stijf of formeel
Een kleine keuken vol vreugde, gemoedsrust en geluk!
And bless me as I do my work,
Wash pots and pans and cook.
May the meals that I prepare
Be seasoned from above
With Thy blessing and Thy grace
But most of all Thy love.
As we partake of earthly food
The table Thou has spread
We’ll not forget to thank Thee Lord
For all our daily bread.
So bless my little kitchen Lord
And those who enter in
May they find naught but joy and peace
And happiness therein.
Amen